Golden Teacher

Jak dawkować Golden Teacher? Na czym polega ich działanie?

Artykuł sponsorowany.

Golden Teacher to szczep grzybów psilocybe cubensis, który zawiera substancję psychoaktywną. Spożywanie tych grzybów jest w Polsce niedozwolone. Jednak w niektórych krajach można legalnie posiadać growkity, a ze świata medycznego wciąż płyną sygnały o wpływie grzybów halucynogennych na redukcję stresu. Jak dawkuje się grzyby Golden Teacher i co można w ten sposób osiągnąć?

Niezwykła moc grzybów Golden Teacher

Choć spożywanie Golden Teacher mushroom jest prawnie zakazane, to jednak wiele osób w kraju i za granicą miało już doświadczenia z zawartą w nich substancją. Psychodeliczne działanie grzybów Golden Teacher jest opisywane w różnego rodzaju opracowaniach. W tej odmianie grzybów psilocybe naturalnie występuje psylocybina, czyli substancja, której przypisuje się właściwości halucynogenne. Już nawet niewielka dawka tej substancji może powodować zmianę stanów świadomości, intensyfikację doznań, głębokie przeżycia duchowe i doświadczenia z pogranicza mistycyzmu. Po spożyciu grzybów Golden Teacher silna reakcja może utrzymywać się przez ok. 2-4 godzin.

Dawkowanie grzybów Golden Teacher — poznaj ogólne wytyczne

Psilocybe magiczne grzyby spożywane są w formie suszonej. Ze względu na ich silne działanie dawka powinna być bardzo precyzyjnie odmierzona. Przyjmuje się, że dawka progowa w przypadku tej odmiany wynosi 0,5–1 grama. Taka ilość wystarcza, aby spowodować zmiany percepcyjne i wzmocnić doznania. Bardziej doświadczeni użytkownicy zwykle wybierają dawkę 2–3 gramy, natomiast osoby często korzystające z tego rozwiązania sięgają po dawki wynoszące 5 gramów. Dobór dawki jest sprawą bardzo subiektywną, jednak to ważne, aby zaczynać od małej porcji i każdorazowo dobrze ocenić swoje możliwości.

Growkit Golden Teacher — najlepszy zestaw z grzybami psylocybinowymi

Świat grzybów psylocybinowych jest niezwykle fascynujący. Teraz możesz przyjrzeć się im z bliska, dzięki growkitowi Golden Teacher. Jest to kompleksowy zestaw do hodowli grzybów Golden Teacher. Jego zastosowanie jest bardzo proste i nie wymaga specjalnego przygotowania. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz w zestawie. Growkit do uprawy Golden Teacher możesz kupić w sklepie https://drpsy.eu.

Indywidualna tolerancja na psylocybinę może być bardzo różna. Dlatego eksperymentowanie z grzybami halucynogennymi wciąż stanowi tabu. Nie zmienia to jednak faktu, że te organizmy są bardzo ciekawe, a ich właściwości mogą mieć istotny wpływ na ludzkie zdrowie i samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *