Grzyby Golden Teacher

Dowiedz się, jak hodować fascynujące magiczne grzyby Golden Teacher i wykorzystać ich unikalne właściwości.

Artykuł sponsorowany.

Grzyby Golden Teacher zawierają psylocybinę, która ma działanie halucynogenne. Wpływa na postrzeganie rzeczywistości, poprawia nastrój i wprawia w euforię. Uśmierza ból, nawet ten przewlekły i uporczywy. Nie mniej jednak legalna uprawa grzybów psylocibe cubensis jest w Polsce zakazana, właśnie ze względu na ich narkotyczne właściwości. Czy jest jakiś sposób, aby kupić grzybnię?

Golden Teacher psylocybe – magiczne grzyby indiańskich szamanów

Growkity z psylocybinów stosowane były przez indiańskich przywódców plemiennych, którzy poprzez objawienia i tajemne rytuały budowali swój autorytet. Napary z grzybów pomagały im wejść w trans, a ten z kolei ułatwiał osiągnięcie stanu jedności z przyrodą oraz podejmowanie istotnych dla plemienia decyzji. Psylocybina wykorzystywana była też na przestrzeni wieków przez różnego rodzaju zielarki, zarówno do leczenia, jak i do nadania mocy magicznym zaklęciom. Dziś wiadomo, że ta substancja ma szczególne właściwości, które mogłyby pomóc w leczeniu niektórych chorób. Przykładem jest depresja, która powoli staje się plagą naszych czasów. Psylocybinę wykorzystuje się w niektórych krajach w opiece paliatywnej, do uśmierzania bólu, który odczuwają pacjenci w zaawansowanym stadium raka czy ciężkich chorób genetycznych. Niestety, legalna uprawa Golden Teacher i spożywanie tych grzybów jest w Polsce zakazane, a złamanie zakazu grozi konsekwencjami prawnymi.

Grzybnia Golden Teacher do celów badawczych i naukowych

Dozwolony jest natomiast zakup grzybni z przeznaczeniem na badania pod mikroskopem. Ich celem jest obserwowanie rozwoju grzybni i badanie wpływu psylocybiny na żywe organizmy. Zajmują się tym zarówno profesjonalne laboratoria badawcze, jak amatorzy w domowych warunkach. Każdy bowiem może kupić taką grzybnię w sklepie internetowym pod linkiem drpsy.eu/pl/growkity/2-golden-teacher-growkit.html. Instrukcję uprawy Golden Teacher też łatwo znaleźć w sieci.

Kupując tego rodzaju produkt, każdy klient zobowiązuje się do utylizacji grzybni najdłużej po upływie 72 godzin od otrzymania przesyłki. Jednocześnie ponosi pełną odpowiedzialność za nieodpowiednie wykorzystywanie grzybni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *