otwrta książka na której lezą róże

Książki, które lubimy czytać

Czytanie interesujących książek to jedna z tych aktywności, którym warto poświęcić nasz drogocenny czas. Dzięki lekturze możemy poszerzyć nasze horyzonty, zdobyć nowe wiadomości, a także owocnie spędzić wolny czas. Od czasu do czasu warto kupić nowe, czy też nieco starsze pozycje, by mieć co czytać w długie wieczory. Książka może nam także umilić czas, np. podczas długiej podróży pociągiem. Rynek wydawniczy nie stoi w miejscu – dobrze jest trzymać rękę na pulsie.

Nowe oraz używane – w sam raz do czytania

Kupno nowych książek może się wiązać ze sporymi wydatkami, zwłaszcza gdy lubimy dużo czytać. Nie zawsze wszystkie pozycje znajdziemy, np. w miejscowej bibliotece. Dobrą opcją może być zakup książek na rynku wtórnym. Znajdziemy tam wyśmienicie zaopatrzony antykwariat SkupSzop, w którym będziemy mogli nabyć wiele książek, które z chęcią przeczytamy. Nie jest to typowy antykwariat, gdyż oprócz książek używanych, można tam nabyć zupełnie nowe lektury, w obniżonej cenie. Dzięki temu uzupełnienie naszych czytelniczych zasobów, będzie nas kosztowało o wiele mniej. Warto skorzystać z tej opcji.

Drugie życie interesujących książek

Książki mają to do siebie, że zajmują także dużo miejsca, a nie każdy z nas ma warunki na to, by wszystko co przeczytane, trzymać w domu. SkupSzop wychodzi więc naprzeciw i takim sytuacjom. Wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza dostępnego online na stronie antykwariatu. Wpisujemy tam nr ISBN posiadanej przez nas pozycji i od razu widzimy, ile za nią dostaniemy, jeśli zdecydujemy się ją sprzedać. Jeśli kwota transakcji przekroczy czterdzieści złotych, przesyłka zostanie odebrana z naszego domu za darmo. Po dostarczeniu jej na miejsce oraz potwierdzeniu stanu technicznego sprzedawanych tytułów, otrzymamy należną nam sumę pieniędzy na nasze konto. Dzięki takim możliwościom, po które możemy sięgnąć bez wychodzenia z domu, przeczytane książki będą mogły stać się lekturą dla kogoś innego. My zyskamy gotówkę, która pozwoli nam na zakup czegoś innego. Dodatkowym pozytywem będzie fakt, że nasze działanie ma charakter proekologiczny. Dobrze by było zapamiętać ten, jakże przydatny, adres i podzielić się nim z naszymi przyjaciółmi albo znajomymi, którzy chętnie sprzedaliby kilka książek, by w zamian poznać zupełnie nowe historie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *