Wybierając ten kierunek warto zapoznać się z tematyczną literaturą

Zarządzanie i marketing – jakie książki czytać?

Odpowiednie zarządzanie i podejście do spraw związanych z marketingiem otwiera przed ludźmi nowe horyzonty. Jednak nie jest to na tyle łatwe, jakby się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Zarządzanie w głównej mierze, to przede wszystkim umiejętność decydowania o losach swojej przyszłości finansowej. Każda decyzja związana z tym jest decydowaniem o swoim kapitale. Chodzi w tym o to, że dana osoba powinna nauczyć się tego, aby jej los był tylko i wyłącznie w jej rękach. W tym wszystkim niesłychanie ważny jest również marketing. Odpowiednia umiejętność reklamowania się i swoich usług prowadzi do sukcesu. Najważniejszym sposobem na to jest niedopuszczenie do tego, aby ktoś inny przejął kontrolę nad kogoś życiem. Dlatego tak istotne jest dbanie o siebie i reklamowanie się w taki sposób, aby uprzedzać innych i w pełni odpowiedzialnie kształtować swoją własną przyszłość i karierę zawodową. W związku, z czym warto się odwołać do najlepszych źródeł wiedzy w celu poznania świata biznesu. Poniżej kilka propozycji wartych uwagi!

DAWID PIĄTKOWSKI – ”UMYSŁ MILIONERA. DROGA DO WOLNOŚCI FINANSOWEJ”

Dawid Piątkowski, to przede wszystkim były zawodnik tenisa i wielokrotny mistrz Polski w tej właśnie dyscyplinie. Obecnie zajmuje się tematem rozwoju osobistego oraz przygotowaniem fizycznym sportowców. Jest także ich trenerem mentalnym.

Jego książka mówi o tym, jak ze swojej pasji zrobić dochodowy biznes. Opisuje w niej, jak w cztery lata z kilku tysięcy złotych dorobił się wielu milionów. Porusza w niej kontrowersyjne, ale za to jakże indywidualne i autorskie sposoby swojego sukcesu finansowego. Swoją wiedzą i doświadczeniem chce zarazić innych, aby nie czekali na ewentualny sukces finansowy, tylko sami zaczęli kształtować swoją przyszłość na bazie książki, którą sam napisał. Według niego ryzyko, które trzeba podjąć, jest tego warte. Uczy także minimalizowania ewentualnego niepowodzenia.

Ważnymi tematami, jakie podejmuje, są kwestie:

  • zdolności kredytowej,
  • umiejętności zaoszczędzania na zawartych przez siebie kredytach,
  • niezależności finansowej,
  • podstaw odniesienia sukcesu przez firmę w przyszłości.

Jego książka jest bardzo merytoryczna i ucząca. Odpowiednia dla młodych jak i doświadczonych biznesmenów. Książka służy przede wszystkim dobrą radą i tym, co może spowodować rozwój osobisty, jak i duchowy. Nie omija także negatywnych stron biznesu, które czają się na młodych i niedoświadczonych biznesmenów.

ARTUR SAMOJLUK – ”ZOSTAŃ INWESTOREM, CZYLI SZTUKA PODEJMOWANIA DOBRYCH DECYZJI FINANSOWYCH”

Artur Samojluk w swojej książce porusza kwestię zasad podejmowania dobrych decyzji finansowych. Kładzie on nacisk na sferę logicznego myślenia i patrzenia na dane decyzje przede wszystkim przyszłościowo. Opowiada, jak działają, planują i inwestują najwięksi miliarderzy na świecie. Chce tym samym pokazać, że taki los może czekać każdego, kto dokładnie przeanalizuje jego treść i wyciągnie z niej należyte wnioski. Autor gwarantuje, że po przeczytaniu jego tekstu czytający zupełnie inaczej spojrzy na świat. Dzięki czemu decyzje o danej inwestycji będą podjęte względnie szybko, jednak bardzo przemyślanie i rozsądnie.

Przywołany w książce jest przykład Steve’a Jobsa, oraz jego perypetie finansowe. Artur Samojluk odpowiada na wiele nurtujących pytań, a swoim dziełem pomoże wykreować każdemu lepszą przyszłość finansową.

Wybierając ten kierunek warto zapoznać się z tematyczną literaturą
Źródło: https://www.pexels.com/

JAKUB B. BĄCZEK – ”ZAROBIĆ MILION IDĄC POD PRĄD”

Autor książki jest jednym z najpopularniejszych w Polsce szkoleniowcem animatorów w Polsce. Właśnie dlatego na powstanie jego książki czekało tyle ludzi. Pisze on o budowaniu firmy i wizerunku jej od prawdziwego zera. Podkreśla, że można to zrobić bez dodatkowego wsparcia mentorów i wielkich dofinansowań. Opisuje proces budowania firmy po prostu w niełatwych, polskich warunkach. Mimo młodego wieku może sobie pozwolić na to, aby nie pracować. Jego dochodem są źródła pasywne.

Omawia on najważniejsze zasady w dziedzinie:

  • inspiracji do stworzenia produktów za milion złotych,
  • technik do stania się ekspertem w swojej branży,
  • wolności finansowej,
  • samodzielności.

ŁUKASZ KUSAK – ”JAK SZYBKO ZBUDOWAĆ DOCHODOWY SKLEP INTERNETOWY”

Internet w dzisiejszych czasach potrafi być największym źródłem pieniądza. Właśnie dlatego ten temat w swojej książce poruszył i opisał Łukasz Kusak. Podkreśla, że do zbudowania dobrze prosperującego w internecie sklepu potrzebne jest szeroko pojęte zrozumienie i dostrzeganie horyzontów, a także zauważanie zmian zachodzących na internetowym rynku.

Jest, to klucz do podejmowania odpowiednich decyzji. Przede wszystkim zrównoważonych pod względem ekonomicznym, strategicznym i taktycznym. Opanowanie tej sztuki pozwoli odnieść sukces niczym on. Dobre przyswojenie wiedzy zawartej w książce spowoduje zbudowanie własnego i dobrze działającego w sieci sklepu. Dzięki czemu prowadzona jego promocja obędzie się w sposób właściwy i przyciągający do niego nowych klientów. Łukasz Kusak dzieli się swoją wiedzą i motywuje do tworzenia własnej przyszłości opartej na odpowiedniej zdolności finansowej.

Wszystkie powyższe propozycje książkowe możesz znaleźć na stronie wydawnictwa internetowego https://www.e-bookowo.pl/ . Warto zajrzeć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *