Urania SMMASH

SMMASH: Jak Spider’s Steel Podnosi Poprzeczkę w Trwałości Ubran

Artykuł sponsorowany.

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi – hektolitry potu rozlanego na sportowych matach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi próbami zmagają się zawodnicy (doświadczeni oraz debiutanci) wielorakich dyscyplin sportowych.
Nasze obserwacje nie poszły na marne. Przeciwnie! Każda z nich przeszła skrupulatną analizę, aby najpierw posłużyć do opracowania, a następnie wyprodukowania unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie sukcesy uzyskujesz.
Chcesz uzmysłowić sobie, co sprawia, że stroje SMMASH są unikalne? Przedstawiamy przykłady innowacyjnych narzędzi, które w nich wykorzystaliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich wydajność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim treningu z pewnością pojawia się pot, a wraz z nim – uciążliwe „aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich podstawowym źródłem. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z tego powodu włókna będące w strojach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym czynnikiem pozwalającym na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko regulują temperaturę i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale także efektywnie przeciwdziałają powstawanie oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować perfekcyjne warunki do ćwiczeń, mianowicie takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, umożliwiają doskonałe “czucie” oraz pełną swobodę, w odzieży SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą ubrania uzyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a przede wszystkim – właściwie przystosowywujące się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z najważniejszych elementów, który decyduje o komforcie, stopniu zmęczenia, a przede wszystkim – wynikach ćwiczeń. Chcąc podczas treningów wydobywać z siebie maksimum – musisz zadbać o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób to zrobić?

Z pomocą ponownie pojawia się nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim właściwie odprowadza pot skumulowany na skórze, zarówno nadzorując, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych materiałów termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika pozwala uzyskiwać nawet 40% głębsze kolory, a najistotniejsze – nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest nieszkodliwa i bez problemu może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Przekonaj się sam- w czasie ulubionych treningów lub mierząc się na zawodach. Zapewniamy, że od razu dostrzeżesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Koszulki Sportowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *