Dziecko siedzi w foteliku samochodowym

Innowacyjne foteliki samochodowe BeSafe: bezpieczeństwo i wygoda dla Twojego dziecka

Artykuł sponsorowany.

Jeśli szukasz bezpiecznego i dobrze przetestowanego siedziska do samochodu dla dziecka, weź pod rozwagę zakup fotelika samochodowego BeSafe. Producent pochodzi z Norwegii i ma ponad 60-letnie doświadczenie w produkcji bezpiecznych, testowanych fotelików do auta. Dostępne są w ofercie BeSafe foteliki dla dzieci najmłodszych, czyli tzw. łupinki, jak i wygodne siedzenia dla dzieci do 36 kg/150 cm wzrostu. Zobacz propozycje lidera w branży.

Najlepsze foteliki BeSafe dla pełnej ochrony maluchów i niemowląt

Jedną z propozycji bezpiecznych fotelików dla noworodków, niemowląt i dzieci młodszych jest model BeSafe iZi Turn i-Size, odpowiedni dla maluchów mierzących od 61 do 105 cm wzrostu (czyli mniej więcej do czwartego roku życia dziecka). Możesz przewozić dziecko w bezpiecznej pozycji tyłem do kierunku jazdy, ale możliwa jest też opcja ustawienia go przodem, dzięki 360-stopniowej regulacji. Baza fotelika BeSafe montowana jest na Isofix, dzięki czemu stabilnie utrzymuje siedzenie w aucie, a jej nachylenie pozwala na dopasowanie fotelika do każdego nachylenia kanapy.

Dlaczego warto postawić na foteliki BeSafe dla bezpieczeństwa Twojego najmłodszego pasażera?

Jednak to co wyróżnia fotelik Besafe iZi Turn na rynku to systemy bezpieczeństwa, takie jak osłona boczna SIP, dodatkowa SIP+ oraz wzmocniona konstrukcja zagłówka i skrzydeł bocznych. Regulowany zagłówek sprawia, że fotelik rośnie razem z dzieckiem. Wkładka Two-Fit Cushions dopasowuje fotelik do potrzeb malucha, zapewniając mu wygodną pozycję w każdym momencie podróży. Modele w różnych kolorach możesz zamówić na https://vexpi.pl/kategoria-produktu/marka/besafe/foteliki-besafe/.

Odkryj, dlaczego warto zaufać fotelikom BeSafe w kwestii ochrony starszego dziecka?

Basafe produkuje też foteliki dla starszych dzieci. Przykładem jest BeSafe iZi Flex Fix i-Size, odpowiedni dla dzieci mierzących 100-150 cm / ważących 15-36 kg. Może więc towarzyszyć dziecku to czasu, a nie będzie potrzebowało dodatkowego fotela. Mocuje się go dzięki zaczepom Isofix, ale pasuje też do starszych aut, ponieważ można go zamontować również przy użyciu pasów bezpieczeństwa. W teście ADAC otrzymał 4 gwiazdki (wynik 1.9 gut). Mocnymi cechami tego fotelika samochodowego BeSafe jest dużo miejsca dla małego pasażera, wyprofilowany zagłówek, który chroni główkę i szyję dziecka, osłony boczne SIP+ oraz poduszka Pad+, która chroni klatkę piersiową. Wybierz fotelik BeSafe dopasowany do modelu auta, wieku dziecka i potrzeb – na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *