Fotoksiążka

Fotoksiążka – wzruszający prezent na Dzień Babci

Artykuł partnera.

Czas mija w zaskakująco szybkim tempie! Ledwie rozpoczął się nowy rok, a za chwilę nastąpi koniec pierwszego miesiąca. W mroźnym styczniu warto podgrzać atmosferę – i będzie ku temu okazja, bo w tym miesiącu świętujemy Dzień Babci. Poznaj oryginalny pomysł na prezent, który rozczuli ukochaną seniorkę.

W podziękowaniu za mądrość

Babcia jest fantastyczna pod każdym względem. Pomimo sędziwego wieku wciąż zachowuje rozsądek, który tak bardzo Ci imponuje. Ma życiową mądrość, której fragmenty rozrzuca bliskim niczym perełki. I ponad wszystko kocha swoje wnuki! To dla nich piecze ulubione ciasteczka, sprawiając, że dom wypełnia się zniewalającym zapachem.

Dzień Babci to znakomita okazja, by docenić seniorkę za jej wyjątkowość. Chcesz podarować coś równie unikalnego jak jej osobowość? Zaprojektuj personalizowaną fotoksiążkę, przy której wspólnie będziecie się wzruszać.

Doskonały prezent dla babci na Dzień Babci

Masz prawo głośno wyrażać swoje niezadowolenie na temat powtarzalnych upominków. Nie są niczym oryginalnym i powodują jedynie chwilową radość. Fotoksiążka to wzruszający prezent na Dzień Babci, który na nowo otuli ją pięknymi wspomnieniami. Chcesz zaprojektować własny egzemplarz? Wejdź na stronę uwolnijkolory.pl i określ jego format oraz wybierz szablon. Rozpocznij osobisty projekt, który w najbliższym czasie stanie się piękną rodzinną pamiątką.

Fotoksiążka jest jak indywidualna opowieść. Przedstaw ją na swój sposób, dodając do zdjęć opisy oraz kliparty. Fotografie możesz także ozdabiać ramkami, dodawać maski, zmieniać kolory tła i układ zdjęć. Sugerujemy, by najmocniej skupić się na tekstach – użyj pięknych cytatów lub fragmentów wyjątkowych powieści, by wraz ze zdjęciami stworzyły ściskającą serce kompozycję.

Inne pomysły na prezent dla babci na Dzień Babci

Twoja babcia ma już fotoksiążkę w swoich zbiorach? Wspaniale! Z pewnością często do niej zagląda, snując ciekawe opowieści na temat przeszłości. Wnuki uwielbiają słuchać babcinego głosu. Seniorka potrafi swoim talentem stworzyć wciągającą historię, której z zapartym tchem słuchają również pozostali członkowie rodziny.

Fotokalendarz to kolejny trafiony pomysł na prezent na Dzień Babci. Jej święto wypada w styczniu, więc jeśli wręczysz seniorce kalendarz ze zdjęciami, zacznie korzystać z niego jeszcze w tym miesiącu. Chcesz podarować ukochanej babci rok pełen pięknych wspomnień? Otwórz kreator kalendarza online za darmo i przygotuj osobisty projekt. Wybierz rodzaj terminarza i wybierz ulubione zdjęcia, a następnie – strona po stronie – twórz wspomnienia w barwnej oprawie.

Zdjęcia na prezent? Tak!

Fotografie przywołują radosne chwile, które głęboko utkwiły w sercu i wciąż grają na jego strunach. Starsze pokolenia reagują na kadry wyjątkowym wzruszeniem. Wciąż zastanawiasz się, co podarować babci na Dzień Babci? Odśwież wspomnienia i sprezentuj je w nowoczesnej formie. Wystarczy jeden upominek z zestawem zdjęć, by trwale uszczęśliwić seniorkę, która wciąż wraca myślami do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *