Kamasutra i siedem duchowych praw miłości według Deepaka Chopry

Autor: Deepak Chopra

Kamasutra i siedem duchowych praw miłości według Deepaka Chopry

Erotyczne splecenie duchowego doznania i technik seksualnych

  • Erotyczny uśmiech
  • Czuła adoracja
  • Intensywny uścisk
  • Seksualne zjednoczenie

Niechaj miłość będzie jak ogromny ocean, który łączy dwa brzegi waszych dusz…

Luanne Rice

Jedność ciała, jedność umysłu. Prawdziwie duchowe przeżycie, wzmocnione nieziemską rozkoszą. Nie zwykły akt cielesny, a wszechogarniające doznanie, tajemnicze, metafizyczne. Tak właśnie może wyglądać seks, którego będziesz doświadczać w zaciszu swojej sypialni lub… gdziekolwiek indziej. Ezoteryczny. Odurzający. Boski. Kamasutra łączy uniwersalne zagadnienia duchowości z seksualnością w sposób dynamiczny, a nawet kontrowersyjny. Deepak Chopra udowadnia, że nie jest to tylko traktat poświęcony przyjemności erotycznej, lecz także inspirujący tekst mistyczny, który wznosi akt cielesny na nowe wyżyny ekstazy.

Nieważne, czy bliżej Ci do płochej gazeli, czy namiętnej klaczy. Bez względu na to, czy jesteś silnym bykiem, czy zwinnym zającem – Kamasutra jest dla Ciebie. Ponadczasowa w swojej głębi i rozumieniu erotyzmu, jak żadne inne dzieło dotyka sztuki kochania, psychologii seksu, skomplikowanych technik miłosnych i głębi pożądania. Zatrać się w lekturze, która rozpali wszystkie Twoje zmysły.

Spis treści:

Przedmowa (5)
Rozdział 1. Rozkosz i dusza (7)
Rozdział 2. Odczytanie Kamasutry (23)
Rozdział 3. Obrazy miłości (91)
Rozdział 4. Jedność seksu i miłości (119)

1 thoughts on “Kamasutra i siedem duchowych praw miłości według Deepaka Chopry

  1. Seks w związku jest bardzo ważny, czasem myślę że najważniejszy. Pewnie ostro dostanie mi się za ten komentarz, ale czy naprawdę wyobraża sobie ktoś z Was udany związek bez jedności dwóch ciał?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *