tatuaże typu bransoletki.

Tatuaże typu bransoletki – czy to idealny wybór dla każdego? Wszystko co musicie wiedzieć na ten temat!

Tatuaże są modne i to fakt niezaprzeczalny. Oczywiście wybór odpowiedniego wzoru ma tutaj olbrzymie znaczenie, w końcu nikt nie chce się potem wstydzić, jeżeli owy wybór będzie zwyczajnie nieudany. Niewątpliwie decyzję o tatuażu trzeba też przemyśleć, bo jak wiadomo lepiej dwa razy się zastanowić, niż potem tracić pieniądze na usuwanie laserowe, które notabene jest kosztowne. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się nowej modzie, no może niezupełnie nowej, bo mamy tutaj na myśli tatuaże typu bransoletki. Czy to idealny wybór dla każdego?

Tatuaż jako biżuteria, czyli wszystko, co musicie wiedzieć o tego typu „dziarach”

Załącznik:
pexels-tomaz-barcellos-1980984.jpg

Są tatuaże, która zachwycają i są takie, które delikatnie owego zachwytu nie wywołują. Oczywiście każdy z nas jest inny, ale pewne rzeczy są wspólne, choćby to, że tatuaż z błędem nie jest dobrym wyborem i nie prezentuje się dobrze. Zupełnie inaczej wydaje się w przypadku wyboru wzoru typu bransoletka, szczególnie jeżeli jest dobrze wykonany. O tego typu tatuażach można powiedzieć wiele i to wiele dobrego, gdyż stanowią biżuterię i świetną dekorację ciała. Jednak tak naprawdę nie są nowością i czymś nader oryginalnym, bo każdy, kto ma 30 bądź więcej lat i będąc dzieckiem oglądał „Zbuntowanego anioła” wie, że takie dziary były już wtedy modne, a może raczej stały się modne dzięki aktorce i piosenkarce Natalii Oreiro. Ale jak to zwykle bywa moda szybko przychodzi, a potem odchodzi i podobnie było z takimi wzorami, bo choć w latach 90-tych był to hit, to wraz z ich końcówką i modą na tatuaże napisy owa moda przeminęła. Ale ja wiadomo, moda także wraca i wróciła w tym przypadku i tak ponownie tatuaże typu bransoletki stały się modne.

Dla kogo to dobry wybór?

Oczywiście odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, bo wszystko zależy od Waszych preferencji. Na pewno tatuaże typu bransoletki są stosunkowo minimalistyczne, ale też oryginalne i jak już wspominaliśmy prezentują się niczym biżuteria. Swoją drogą mogą ją dobrze zastępować. Ale czy pasują każdemu? Jasne, że tak, ale pod warunkiem, że kierujecie się nie modą, lecz tym, że taki wzór zwyczajnie Wam się podoba. Na pewno nie można kierować się tylko tym, że coś jest modne bądź zdecydować się na taką dziarę bez zastanowienia. Można powiedzieć, że tatuaże to ozdoba na całe życie, stąd zawsze lepiej ową decyzję przemyśleć. Z tą decyzją „na całe życie” to oczywiście takie raczej powiedzenie, bo w sumie każdą dziarę można usunąć, choć wiadomo wiąże się z kosztami czy też bólem, bo jeżeli samo wykonanie dziary Was bolało, to gwarantujemy, że usuwanie boli jeszcze bardziej. A gdy otrzymujecie rachunek za laserowe usuwanie tatuażu, to jeszcze bardziej boli. Takie tatuaże wykonuje się na nadgarstkach, ale także powyżej czy w obwodzie bicepsa, choć wracają do mody też tatuaże wokół kostki.

Minimalizm, klasyka czy oryginalność

Tatuaże bransoletki co do zasady są subtelne, eleganckie i minimalistyczne. Ale też można dodać im nieco więcej polotu czy nawet oryginalności. Wystarczy tylko postawić na właściwy wzór. Możecie zdecydować się na klasyczny tatuaże w formie cienkiego paska, który będzie znajdował się wokół nadgarstka, ale możecie też wykonać zestaw czy komplet kilku bransoletek z zawieszkami- taki projekt jest trudniejszy do zrealizowania, ale też cechuje się większą oryginalnością i przyciąga uwagę. Ponownie też przypominamy, że na dziarach nie należy oszczędzać, stąd duże znaczenie ma gdzie wykonacie tatuaże. Poznań, Warszawa czy Zabrze – niezależnie skąd jesteście, koniecznie pamiętajcie, aby wybrać dobry salon, gdzie zatrudnieni są prawdziwi artyści w swoim fachu.

Wzór ma znaczenie, czyli jaki wybrać?

Tak naprawdę w tym przypadku jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia, bo możliwości jest wiele. Możecie zdecydować się na zupełnie prosty tatuaż, ale też pójść o krok dalej i wybrać taki wykonany kolorowym tuszem. Także sam styl nie musi być klasyczny czy realistyczny bądź 3D. Świetnie sprawdzi się także dotwork, czyli dziara z malutkich kropeczek, które łączą się ze sobą i tworzą piękną bransoletkę. Polecamy też oldschool czy tatuaż neotradycyjny.

Pamiętajcie też, że tatuaże bransoletki nie są dobrym wyborem tylko dla kobiet, lecz także panowie mogą się na niego zdecydować. W końcu ograniczenia są tylko w naszej głowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *