dzieci w szkole

Stylowy piórnik szkolny dla pierwszoklasisty – sprawdź, jak go wybrać!

Powrót do szkoły jest o wiele przyjemniejszy dla uczniów, jeśli w ich wyprawce znajdują się stylowe gadżety i zeszyty. Ich zakup jest szczególnie ważny w przypadku pierwszoklasistów, którzy opuszczają mury przedszkola i rozpoczynają swoją edukację w szkole podstawowej. Pierwszaki uczą się znacznie chętniej i są pewniejsze siebie, gdy mogą korzystać na przykład z modnych piórników. Oto modele, które na pewno spodobają się najmłodszym uczniom podstawówki.

Edukacja w szkole podstawowej jest dla dzieci prawdziwą przyjemnością, jedynie gdy najmłodsi uczniowie mają do dyspozycji ciekawe pomoce naukowe, książki z przyjaznymi treściami oraz wyprawkę ze stylowymi przyborami. Szczególnie lubiane przez dzieci są oryginalne piórniki szkolne. Oto 3 modele, które są odpowiednie dla pierwszoklasistów.

Piórniki w kształcie zwierzaków

Tygrysy, kotki, a nawet jednorożce – takie kształty mają modne piórniki szkolne dla dzieci. Najmłodsi uczniowie z pewnością ucieszą się, gdy na ich szkolnej ławce zagości miękki piórnik z pluszu, stylizowany na wybranego zwierzaka. Co ważne, wnętrze piórników tego typu jest pojemne, dlatego mieszczą się w nim wszelkie niezbędne w czasie lekcji przybory. Wnętrze zwierzaka posiada poszewkę, dzięki której łatwiej utrzymuje się ład w piórniku. Dodatkowo w przypadku zabrudzenia pluszową tkaninę można prać ręcznie lub w trybie prania ręcznego w pralce automatycznej.

Duży wybór zwierzątek sprawia, że piórnik szkolny tego typu jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Chłopcy pokochają pieski i aligatory, natomiast pierwszoklasistki będą zachwycone, gdy dostaną do rodziców jednorożca lub kociaka.

Piórniki autobusy

Chłopcy w pierwszej klasie będą z pewnością zadowoleni, gdy zapakują do plecaka piórnik szkolny w kształcie autobusu. Piórnik w kolorze czerwonym nawiązuje do słynnych londyńskich dwupiętrowych duble decker, które stanowią znak rozpoznawczy stolicy Wielkiej Brytanii. Jeśli chłopiec woli inną kolorystykę, może wybrać dla siebie piórnik autobus w kolorze niebieskim. Bez względu na preferowaną kolorystykę taki model działa jak klasyczna saszetka, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w plecaku i mieści wszelkie przybory potrzebne w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Włochate piórniki szkolne z pluszu

Dla dziewczynek odpowiednie są natomiast miękkie piórniki z długim włosiem, które tworzy przyjemne w dotyku futerko. Pierwszoklasistki chętnie używają takiego piórnika przez cały rok szkolny, a później pozostawiają go do następnej klasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *