Biały śpiworek niemowlęcy wisi w pokoju dziecka

Śpiworki dla niemowląt – jak wybrać odpowiedni model?

Artykuł sponsorowany.

Jesteś rodzicem niemowlęcia, który przez całe dni nieustannie ziewa i wzdycha do poduszki? Marzysz o tym, aby Twój maluszek przesypiał całe noce? Zapewnij dziecku komfortowe warunki do spokojnego snu. Ułatwią Ci to wysokiej jakości śpiworki niemowlęce. Śpiworek dopasowany do wieku dziecka i pory roku, zapewni maluchowi i jego rodzicom długi sen oraz dobry nastrój o poranku. Przeczytaj i dowiedz się, jak wybrać i gdzie kupić dobry śpiworek dla niemowlaka.

Śpiworek do spania od WhiteBee – gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Śpiworki niemowlęce są o wiele bardziej praktyczne w porównaniu  z tradycyjnymi kocykami czy kołderkami dla niemowląt. Ubierając dziecko w śpiworek masz pewność, że podczas snu dziecko nie zrzuci okrycia z siebie nóżkami ani nie narzuci go go sobie na nosek. Niestety, niemowlęta śpiące epod kołderką, łatwiej się przeziębiają z powodu wychłodzenia. Częściej też zdarzają się przypadki nagłej śmierci z powodu uduszenia, gdy niemowlę narzuci sobie kocyk na drogi oddechowe. Spanie w śpiworku jest nie tylko wygodne, ale też bezpieczne dla niemowlęcia. To dlatego, że śpiworki niemowlęce zapinane są na zamek błyskawiczny. Maluch ma swobodę ruchów, a zarazem jest miło otulony do snu.

Jakie cechy powinien mieć dobry śpiworek dla niemowlaka?

Dobry śpiworek nie może być zbyt ciasny ani za luźny. Niemowlę powinno mieć swobodę, a zarazem czuć przyjemne ciepło. Ładne, wygodne i miłe w dotyku śpiworki dla niemowląt kupisz w sklepie internetowym WhiteBee. To  produkty uszyte z wysokiej jakości tkanin, oznakowanych certyfikatem OEKO TEX, przyznawanym produktom bezpiecznym dla zdrowia człowieka i dla środowiska. Tworzy je bawełniana powłoczka, wypełniona antyalergicznymi włóknami silikonowymi. Obie warstwy przepuszczają powietrze, a zarazem utrzymują stałą temperaturę, dzięki czemu dziecko nie poci się, ani nie jest mu zbyt chłodno. Śpi spokojnie, a rano budzi się pogodne i wypoczęte. Co więcej, śpiworki nawet po wielu praniach wyglądają jak nowe.

Postaw na wygodę dziecka – sprawdź modele śpiworków niemowlęcych do spania

Ofertę różnych modeli śpiworków dla niemowląt znajdziesz na stronie WhiteBee.pl. Przeglądając poszczególne produkty, zwróć uwagę na wielkość TOG. Jest to określenie grubości warstwy ocieplającej. Im wyższe TOG, tym śpiworek jest cieplejszy, na przykład śpiworki o 0,5 TOG sprawdzą się podczas bardzo ciepłych, letnich nocy. Z kolei śpiworki 2 TOG to produkty uniwersalne całoroczne. Do wyboru masz również śpiwory w rodzaju zasuwanego becika lub takie z nogawkami. Te drugie kupowane są częściej dla dzieci po ukończeniu 1 roku życia.

Śpiworki niemowlęce z WhiteBee to gwarancja spokojnego snu dla dziecka i rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *