Dziecko bawi się piankowymi puzzzlami podczas kąpieli

Puzzle piankowe do kąpieli – bezpieczne zabawki dla najmłodszych

Artykuł partnera.

Kąpiel małego dziecka wiąże się z dużym wyzwaniem. Nie zawsze maluszek chce współpracować z matką czy ojcem. Pomoce są zabawki, które odwracają uwagę dziecka od czynności pielęgnujących. Szczególnie dużo radości najmłodszym sprawiają puzzle do kąpieli, które można kupić w wielu ciekawych kolorach i wzorach.

Puzzle piankowe do kąpieli

Puzzle piankowe są w pełni bezpieczne dla maluszków. Są one wykonane z miękkiego materiału, który w żaden sposób nie może zrobić krzywdy delikatnej skórze dziecka. Z racji tego, że puzzle do wanny zostały stworzone z myślą o używaniu ich w wodzie, to nie tracą one właściwości nawet po wielu kąpielach. Dostępne są kolorowe puzzle składające się z różnej ilości elementów. Jest to nie tylko doskonała zabawa, ale również nauka i rozwijanie wyobraźni.

Puzzle piankowe dla niemowlaka – jak wybrać?

Dla najmłodszych dzieci najlepiej wybrać puzzle, które składają się z czterech większych elementów. Należy pamiętać o tym, aby puzzle nie były zbyt małe, gdyż wiadomo, że maluszek włada wszystko do buzi. Ciekawym rozwiązaniem są puzzle marki Skip Shop, które są puzzlami i książeczką w jednym. Z jednej strony znajdują się obrazki, a z drugiej obrazki z cyferkami. Wyposażone zostały w zawieszkę, dzięki której można powiesić je przy wanience, aby były zawsze pod ręką. Puzzle piankowe do kąpieli można zaraz po namoczeniu przyczepić do wanny czy kafelek, co pozwala na większe możliwości zabawy.

Dlaczego warto kupić puzzle do kąpieli?

Każda okazja jest dobra, aby zachęcić dziecko do zabawy. Także kąpiel jest taką okazją, podczas której maluszek może uczyć się i poznawać otaczający go świat. Oprócz zwykłych puzzli do kąpieli można także znaleźć zestawy puzzli 3D. Szczególnie polecane są puzzle marki Quut, która oferuje pomysłowe i innowacyjne zabawki przyciągające uwagę i rozwijające maluszka. Puzzle 3D składają się z przestrzennych figurek, które mogą być używane pojedynczo lub razem. Wszystkie puzzle do kąpieli z łatwością można wyczyścić i wysuszyć. Zabawki są lekkie i pobudzają wyobraźnię. Używanie ich jest w pełni bezpieczne.

Jakie zabawki do kąpieli można jeszcze kupić?

Podczas kąpieli oprócz puzzli doskonale sprawdzą się także klocki. Oczywiście muszą być to zabawki wodoodporne. Marka Janod oferuje wodoodporne klocki składające się z czterech elementów. Na każdym elemencie znajdują się różne obrazki, które po złożeniu tworzą całość. Jest to doskonała zabawa, która pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka. Dodatkowo umila czas i sprawia, że kąpiel staje się przyjemna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *