Dzieci bawią sie klockami

Puzzle GOKI

Goki to niemiecka firma stworzona ponad 30 lat temu, która produkuje zabawki wyłącznie z litego drewna. Każda z propozycji jest przy tym wyjątkowo ciekawa i funkcjonalna, a nieocenione walory edukacyjne, jakie oferuje, sprawiają, że maluchy podczas zabawy nabywają wiele nowych umiejętności. Każda z zabawek Goki posiada wszelkie niezbędne atesty i jest dopasowana do możliwości i umiejętności maluchów w poszczególnych przedziałach wiekowych.

PUZZLE GOKI

Zobacz puzzle Goki dla dzieci

Jak się okazuje, wśród szerokiego asortymentu różnych produktów, znaleźć można również ciekawe i finezyjne puzzle. Wszystkie elementy puzzli wykonane są z drewna, a ilustracje, jakie przedstawiają po złożeniu, zachwycają designem i żywymi kolorami. Do wyboru są zarówno duże zestawy, jak też mniejsze układanki skierowane do młodszych maluchów. Puzzle Goki zadowolą zarówno początkujące maluchy, jak i nieco bardziej zaawansowanych użytkowników.

DREWNIANE GRY GOKI

Goki to nie tylko producent zabawek, ale także ciekawych i wciągających gier dla najmłodszych. Maluchy mogą wybierać zarówno spośród prostych gier zręcznościowych, jak i nieco trudniejszych, które wymagają rozruszania wszystkich szarych komórek! Przeprowadź kuleczkę przez labirynt, a później chwyć za planszę Master Logic i udowodnij, że jesteś prawdziwym mistrzem drewnianych gier Goki!

UKŁADANKA DREWNIANA GOKI DLA WSZYSTKICH BRZDĄCÓW

Układanka drewniana to jeden z najstarszych, a zarazem najpopularniejszych produktów, który świetnie wpływa na zręczność, koordynację wzrokowo – ruchową oraz spostrzegawczość. W tym wypadku elementy są zdecydowanie większe niż w klasycznych puzzlach, więc łatwiej je chwycić i dopasować w konkretne miejsce. Spora część układanek drewnianych Goki posiada również specjalne uchwyty, ułatwiające wykonanie zadania. Do dyspozycji dzieci pozostają ubieranki, układanki warstwowe czy fantazyjne mozaiki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *