Problemy rodzinne – reaktywacja

zmiany-na-readfreaku1Witam wszystkich do dłuższej przerwie :). Już od dłuższego czasu przymierzałem się do ponownego zajęcia się blogiem, jednak wiele zajęć skutecznie mnie od tego odciągało. Dziś nadszedł ten dzień w którym zdecydowałem się zająć blogiem na 100%. Podstawowym elementem do zmiany będzie grafika i układ, które są już przestarzałe i mało atrakcyjne. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie są to najważniejsze elementy. Przecież wracacie do mnie w jednym celu, dla tekstów, które przyniosą Wam nowe informacje, natchnienie i siłę do pokonywania problemów dnia codziennego.

W związku z tym, że jest to powrót po dłuższej nieobecności, stwierdziłem, że to Wam pozostawię decyzję na temat tego o czym będę pisał przez najbliższe dwa miesiące. Na dole strony znajduje się sonda w której możesz oddać głos. Będzie on miał zasadniczy wpływ na kolejne treści umieszczone na stronie.

Kolejny wpis zostanie umieszczony już w przyszłym tygodniu i będzie dotyczył zagadnień, które najbardziej Was intrygują. Jeszcze raz zachęcam do oddania głosu 🙂

2 thoughts on “Problemy rodzinne – reaktywacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *