pudełko wspomnień

Poznaj Memory Box – wyjątkowe Pudełko Wspomnień na pamiątki z dzieciństwa Twojej pociechy!

Artykuł sponsorowany.

Memory Box to wyjątkowo produkt, za pomocą którego stworzysz własną kapsułę czasu. To pozornie zwyczajne pudełko pozwoli Ci przechować najważniejsze przedmioty z dzieciństwa Twojego malucha. To absolutny hit, który docenia coraz większa grupa rodziców. Poznaj jedyne w swoim rodzaju Pudełko Wspomnień i poznaj wszystkie jego atuty.Każdy rodzic wie, że dzieci rosną szybko. Wraz z ich dorastaniem, mija magiczny czas dzieciństwa. Wiele osób po latach lubi wrócić wspomnieniami do tego okresu, gdy ukochane pociechy stawiały dopiero pierwsze kroki lub zaczynały mówić. Doskonałym sposobem na przypomnienie sobie tamtego czasu jest przeglądanie starych zdjęć lub przedmiotów, które z jakiegoś względu były wówczas dla dziecka bardzo istotne. Wszystkie takie przedmioty najlepiej gromadzić w jednym i bezpiecznym miejscu. W tym celu powstał właśnie Memory Box – wyjątkowe pudełko, w którym zmieszczą się wszystkie najważniejsze wspomnienia z dzieciństwa Twojej pociechy.

Memory Box – charakterystyka

Memory Box skonstruowany jest z twardego materiału, który skutecznie chroni mieszące się w nim przedmioty przed zniszczeniem. Wieko zamyka się na magnes. Wnętrze górnej części zawiera specjalną metryczkę, którą można wypełnić danymi dziecka. Całość wykonano w eleganckim stylu z dbałością o każdy detal. Pudełka dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

Doskonały pomysł na prezent

Takie pudełko wspomnień to świetny pomysł na prezent, np. z okazji baby shower, chrztu, pierwszych urodzin lub świąt. Rodzice często sami nie mają głowy do tego, by samodzielnie zakupić sobie taki produkt. Obdarowani Memory Boxem, będą jednocześnie zachęceni do gromadzenia różnego rodzaju pamiątek. Co więcej – Pudełko Wspomnień wykonano w bardzo eleganckim stylu, więc świetnie prezentuje się jako podarunek wręczony komuś od serca.

Memory Box – co można w nim schować?

Co w zasadzie można gromadzić w Pudełku Wspomnień? Wszystko, co było dla Twojego dziecka ważne. Tu w zasadzie ogranicza nas jedynie wyobraźnia i osobiste przywiązanie do niektórych przedmiotów. Dla jednych będą do śpioszki, dla drugich zabawki, a dla trzecich smoczki i butelki. Pudełko nadaje się do gromadzenia wszystkich takich pamiątek. Ponadto można w nim schować zdjęcia, rysunku malucha, pierwsze buciki itd. Wymiary produktu pozwalają także na umieszczenie w nim Pamiętnika z Dzieciństwa.

Memory box można nabyć tutaj: https://luxnote.pl/category/pudelko-wspomnien?horizontal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *