Kurs masażu.

Polecany kurs masażu tajskiego

Poznaj tajniki masażu tajskiego już teraz! Zapisz się na kurs masażu tajskiego i poszerz swoje kompetencje. Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem nowych umiejętności, kurs ten jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Jeśli interesuje cię tradycyjny masaż tajski, to gwarantujemy, że odpowiedni kurs to doskonała okazja! Dzięki temu nie tylko rozszerzysz swoje kompetencje, ale i zdobędziesz nowe umiejętności. Nie zwlekaj i już teraz zapisz się na kurs masażu tajskiego, potocznie zwanego także jogą dla leniwych.

Co to jest masaż tajski?

Tradycyjny masaż tajski znany jest już od setek lat. Masaż łączy w sobie akupresurę z elementami pasywnej jogi. Jako sztuka lecznicza wykorzystywany jest szczególnie w medycynie naturalnej w Tajlandii. Podczas sesji masażysta wykorzystuje nie tylko ręce, ale i kolana, nogi oraz stopy. Tym samym angażuje całe ciało osoby masowanej. Z tego względu zaleca się, by na sesję ubrać niekrępujące ruchy ubrania. Prawidłowo wykonany klasyczny masaż tajski nie tylko niweluje napięcie, ale i zwiększa zakres ruchów klienta, elastyczność ciała, a także gwarantuje poprawę kondycji fizycznej. To idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy odczuwają ciągłe zmęczenie i prowadzą stresujący tryb życia. Masaż ten doskonale wycisza organizm, jednocześnie pobudzając ciało. Klasyczny masaż tajski skutecznie redukuje wszelkie napięcia mięśniowe. Jednocześnie gwarantuje maksymalny relaks. Poza poprawą elastyczności, działa także ujędrniająco na skórę. Okazuje się, że nierzadko wzmacnia także odporność całego organizmu. Prawidłowo wykonany zabieg niweluje ból mięśni, głowy i stawów. Dodatkowo redukuje przepływ krwi i przyspiesza przemianą materii.

Masaż tajski można wykonywać w różnych odmianach. Najpopularniejszy to oczywiście klasyczny masaż tajski, podczas którego angażuje się całe ciało osoby masowanej. Zabieg rozpoczyna się od okolicy pępka, a następnie masażysta kieruje się w kierunku głowy. Ta kolejność nie jest przypadkowa. Ważny jest tutaj przebieg kanałów energetycznych, które największe skupisko mają właśnie na brzuchu.

Kurs masażu tajskiego

Standardowy kurs masażu tajskiego obejmuje podstawową wiedzę z zakresu jogi dla leniwych. Każdy uczestnik kursu nauczy się w praktyce odpowiedniej techniki masażu i jednocześnie zdobędzie niezbędne, wymagane kwalifikacje. Pozna między innymi zasady poprawnego dotyku oraz dowie się, jak efektywnie pracować z ciałem klienta.

Na kursie masażu tajskiego każdy uczestnik kursu zdobędzie nie tylko ważną wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną. Dzięki temu będzie mógł samodzielnie wykonywać sesję w profesjonalnych gabinetach masażu. Dodatkowo każdy uczestnik kursu otrzyma odpowiednie materiały szkoleniowe.

Kurs masażu tajskiego nie jest skierowany tylko do mgr fizjoterapii. Właściwie każdy zainteresowany może zapisać się na tego rodzaju szkolenie. Zajęcia odbywają się w języku polskim. Cena kursu wynosi 2300 lub 1800 zł. U nas nauczysz się między innymi masażu tajskiego Nuad Phaen Boran w stylu północnym. Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą wygodny strój i dwa duże ręczniki. Czas trwania wynosi 3 dni od godziny 9:00 do 19:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *