Zabudowana pralko szuszarka w łazience

Ozdabianie balkonu sznurkami z praniem? Z tym sprzętem o tym zapomnisz!

Artykuł partnera.

Nie ulega wątpliwości, że pranie, a następnie rozwieszanie upranych ubrań nie należą do naszych ulubionych czynności. Samodzielne rozwieszanie prania i oczekiwanie na jego wyschnięcie jest szczególnie niepraktyczne dla osób, którym zależy na oszczędności czasu. Może okazać się problematyczne także w sytuacji, gdy dysponujemy niewielkim metrażem mieszkania – wtedy zazwyczaj musimy posłużyć się naszym balkonem. Niestety sznurki z praniem to niezbyt estetyczne i wygodne rozwiązanie. Jak zatem poradzić sobie z rozwieszaniem prania?

Problematyczne rozwieszanie prania

Rozwieszanie prania to konieczność i często przykry obowiązek dla większości z nas. Osoby, które w swoim domu posiadają więcej miejsca, mogą rozwieszać pranie w specjalnie przeznaczonym do tego celu pomieszczeniu. Inni, w szczególności mieszkańcy bloków, nie zawsze posiadają taką alternatywę. Korzystają z przenośnych suszarek do bielizny, które często zajmują dużo miejsca lub muszą rozwieszać swoje ubrania na sznurkach na balkonie. Z kolei ta czynność często uzależniona jest od pogody, a samo rozwieszanie ubrań i bielizny na balkonie nie jest estetycznym i wygodnym rozwiązaniem. 

Dodatkowo samodzielne rozwieszanie prania pochłania bardzo dużo czasu, stąd zazwyczaj zajmujemy się tym albo późnym wieczorem, albo podczas weekendu, kosztem naszego odpoczynku i czasu, który moglibyśmy spędzić wspólne z rodziną. Nie należy zapominać także o tym, że ubrania rozwieszone na suszarce często schną bardzo długo, dlatego jeśli planujemy wyjście w określonym stroju, pranie i suszenie musimy wykonać z odpowiednim wyprzedzeniem. Na szczęście istnieje skuteczne i praktyczne rozwiązanie problemu suszenia prania – pralko suszarka do zabudowy marki Electrolux.

Pralko-suszarka do zabudowy – dlaczego to dobry wybór?

Pralko suszarka do zabudowy to najlepsze rozwiązanie zarówno dla tych osób, którym zależy na maksymalnej oszczędności czasu, jak i tym, które niekoniecznie dysponują na tyle dużym metrażem, który pomieściłby zarówno pralkę, jak i osobną suszarkę. Pralko-suszarka do zabudowy świetnie sprawdzi się w przypadku tych osób, które cenią sobie minimalistyczny wygląd swojego mieszkania – taki sprzęt można dyskretnie ukryć lub wkomponować w aranżację łazienki czy też innego pomieszczenia.

Pralko-suszarka do zabudowy Electrolux – co zyskujesz?

Szwedzka marka Electrolux w swoim asortymencie posiada funkcjonalną pralko-suszarkę PerfectCare 700. To urządzenie, dzięki któremu nie tylko znacznie zaoszczędzisz czas, który przeznaczyłabyś na osobne pranie, a następnie rozwieszanie mokrych ubrań. Pralko-suszarka PerfectCare 700 dba o Twoje ubrania, dzięki czemu po wielokrotnym praniu i suszeniu w dalszym ciągu pozostaną one w świetnym stanie, a Ty nie będziesz musiała się ich przedwcześnie pozbywać.

Jest to możliwe dzięki innowacyjnej technologii DualCare, która dostosowuje parametry zarówno do rodzaju tkaniny, jak i ciężaru załadunku. Dzięki temu nawet Twoje najdelikatniejsze tkaniny zostają uprane i wysuszone w optymalnej temperaturze oraz odpowiednich ruchach bębna. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *