Zakochana para

Oryginalny prezent na dzień chłopaka

Wśród świąt które przyjęły się do nas z zachodniej kultury jest od wielu lat cieszący się dużym zainteresowaniem dzień chłopaka.

Skąd się wziął Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka jest obchodzony w różnych częściach, świata, jednak najhuczniej w Japonii. W Polsce dzień ten przypada na 30 września. Obchodzony jest hucznie głównie w szkołach, miejscach pracy i wtedy, gdy mamy własnego chłopaka. Sklepy przejęły to święto dla komercji: znajdziemy mnóstwo gadżetów oraz prezentów stworzonych na tę sposobność.

Najlepsze pomysły na prezent na Dzień Chłopaka

Kiedy chodzi o Dzień Chłopaka, prezent może być nieco problematyczny. W zależności od wieku naszych chłopców, powinien być piękny i praktyczny. Modne gadżety czy dobra sztuka ubrania to coś, co z pewnością spodoba się każdemu. Mężczyźni lubią dostawać prezenty, które są wyjątkowe, bo chwalą się nimi przed swoimi kolegami.

Ciekawe przykłady na https://niezleziolko.net/kategoria-produktu/on/.

Coś na siebie

Kupno zabawnego elementu garderoby, który będzie często noszony? Czemu nie? Wśród wszystkich najciekawsze są zabawne skarpetki, polskie koszulki z napisami, spinki do mankietów, bokserki, czapki z daszkiem i wszystko, o czym wiesz, że spodoba się twojemu chłopakowi.

Gadżet elektroniczny

Każdy mężczyzna to gadżecierz. Pomysłowy prezent z dziedziny elektroniki, który ułatwi mu życie lub pomoże milej spędzać czas sprawi, że staniesz się najlepszą dziewczyną na świecie. Polecamy zakupienie Kindle’a, jeśli to mól książkowy, tabletu, jeśli sporo podróżuje, smartfona, żeby zawsze był z tobą w kontakcie, opaski smartband dla sportowca, słuchawek bezprzewodowych lub myszki gamingowej.

Tradycyjne upominki

Jeśli nie masz nieograniczonego budżetu na prezent dla swojego chłopaka, tradycyjne upominki też sprawią mu przyjemność. Kubek z napisem Najlepszy Chłopak Na Świecie lub fartuszek kuchennych, gra planszowa, piersiówka, portfel, zegarek analogowy, czy wieczne pióro.

Coś od siebie

Dobrym pomysłem jest także zrobienie czegoś od siebie: ugotowanie pysznej kolacji, zabranie ukochanego na spacer czy zrobienie mu szalika na drutach. Takie prezenty wzruszają i na długo zapadają w pamięć. Możesz także stworzyć antyramę z waszych wspólnych zdjęć, lub wykonać upominek typu Sto powodów, dla których Cię kocham.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *