dziecko leząca na podłodze z książką

Oryginalne prezenty dla kolegów i koleżanek z klasy

Oryginalne prezenty dla bliskich

Zapewne zdarzyło Ci się już kiedyś długo zastanawiać nad prezentami, które byłyby idealne dla Twoich kolegów i koleżanek. A może właśnie teraz takiego poszukujesz? Niekiedy trudno jest Nam znaleźć ten właściwy upominek. Wtedy sięgamy przeważnie po popularne rozwiązania. A co gdyby jednak Nasz prezent wyróżniał się wśród innych? Był nieprzeciętny i oryginalny? Stanowił sentymentalną pamiątkę i przywoływał masę wspomnień?

Chwile uwiecznione na zdjęciu

W obecnych czasach powszechność technologii bardzo ułatwia Nam codzienną rzeczywistość. Trudno Nam sobie wyobrazić życie bez smartfonówtelefonów czy aparatów. Praktycznie zawsze mamy je przy sobie. Dzięki łatwemu dostępowi do tych urządzeń każdą cudowną chwilę, którą przeżywamy, jesteśmy w stanie uwiecznić. Często pokazujemy serię zrobionych przez Nas zdjęć z wyjazdów, imprez czy szalonych przygód rodzinie i znajomym. Niektórzy preferują jeszcze dodatkowo dzielenie się nimi z szerszym gronem odbiorców poprzez wstawianie wyróżnionych zdjęć na portale społecznościowe. Zastanawiasz się co to ma wspólnego z pomysłem na oryginalny prezent?

Każde zdjęcie, które zrobimy możemy wykorzystać do stworzenia niezwykłej pamiątki. Ponadto oryginalne prezenty dla koleżanek i kolegów z klasy mogą okazać się bardziej wartościowymi prezentami niż powszechnie kupowane najzwyczajniejsze przedmioty.

Funkcjonalny prezent

Prezenty, które stworzymy oprócz swojego sentymentalnego charakteru mogą pełnić wiele innych funkcji. Mając już wybrane zdjęcia możemy wykorzystać je do stworzenia indywidualnych kalendarzy, notesów, poduszek, kubków, a także wielu innych przedmiotów. Jeśli idealnym prezentem według Ciebie byłby dla Twojego kolegi lub koleżanki zegarek, case do telefonu albo koszulka, świetnym rozwiązaniem byłoby dodatkowo urozmaicić każde z nich zdjęciem. Jest to o tyle dobry pomysł, ponieważ bliscy będą do takiego upominku podchodzić z większym wzruszeniem bądź radością. Sprawimy im funkcjonalny prezent z „małym dodatkiem od siebie”.

Fotoprezenty

Kiedy mamy już wybrane zdjęcie, bądź pakiet zdjęć, które chcemy wykorzystać do stworzenia Naszego oryginalnego prezentu należy dobrze zastanowić się jakiego rodzaju upominek będzie podobał się naszemu koledze lub koleżance. Warto odpowiedzieć sobie wtedy na pytanie czym zajmuje się nasz bliski, co lubi robić w wolnym czasie, jakie są jego pasje i zainteresowania. A może ostatnio mówił Ci, że akurat czegoś potrzebuje. Fotoprezenty mogą być różne, od przedmiotów codziennego użytku, po bardziej wyszukane i nieoczywiste rzeczy oraz sprzęty.

Kalendarze ścienne i książkowe

Kalendarze są niezwykle praktycznym prezentem. Jeśli Twój bliski lubi organizować sobie czas poprzez zapisywanie spotkań i wyjazdów w kalendarzach taki upominek byłby wprost idealny dla niego. Fotokalendarz może być wykonany w formie ściennej, bądź książkowej. Możemy nadrukować na nim np. zdjęcia, które będą wspólnymi wspomnieniami z Naszym przyjacielem i dotyczyć będą wszystkich poszczególnych miesięcy. Wtedy patrząc na kalendarz znajomy będzie mógł przypomnieć sobie Wasze wspólnie spędzone chwile.

Kubki, termosy i pojemniki

Prezenty tego typu są popularnymi rozwiązaniami, które podpowiadają nam czasami znajomi lub które możemy znaleźć w internecie. Swoją popularność zawdzięczają temu, że praktycznie codziennie te przedmioty używamy. Kubki ze zdjęciem, termosy i pojemniki będą doskonałą opcją jeśli chciałbyś na przedmiocie codziennego użytku umieścić trochę wspólnych wspomnień. Znajomy będzie mógł z niego korzystać i jednocześnie myślami wracać do przeżytych razem z Tobą momentów.

Koszulki, bluzy, skarpetki

Kolejnym pomysłem na ciekawy upominek jest odzież, która ozdobiona Naszymi zdjęciami będzie mogła być noszona przez przyjaciela. Możemy sprawić znajomemu niezwykłą radość kupując mu prezent, który będzie mógł często nosić i mieć przy sobie. Niektórzy lubią ubierać koszulki, bluzy lub skarpety, które w szczególny sposób przypominają im o ich relacjach towarzyskich.

Inne ciekawe fotoprezenty

Oprócz wyżej wymienionych upominków, możemy stworzyć także poduszki z Naszymi zdjęciami, fotoksiążki, puzzle, pluszaki, a także wiele innych przedmiotów. Obojętnie jaki przedmiot wybierzemy nadrukowanie na nim zdjęcia wzmocni jego wartość emocjonalną. Wyróżni go to spośród bardzo wielu zwyczajnych prezentów, które niczym nie wskazują na wspólne relacje ze znajomymi.

Jeśli chcesz, aby Twój prezent miał wartość sentymentalną oraz aby każde spojrzenie na niego przywoływało falę dobrych wspomnień warto rozważyć upominek ozdobiony wybranymi przez Ciebie zdjęciami. Nie będzie Cię to kosztowało wiele, a wywoła to uśmiech na twarzy Twojego przyjaciela lub przyjaciółki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *