Trzy telefony Apple leżą na stole

Najlepsze funkcje w iPhone – zmieniaj nawyki z Twoim smartfonem!

Artykuł partnera.

Planujesz kupić nowy telefon? Najlepszą jakość zapewni Ci oczywiście Apple. Smartfony tej marki to nie tylko urządzenia o wspaniałym designie i rewelacyjnych parametrach. iPhone pomoże Ci też w tworzeniu nowych nawyków. Sprawdź najlepsze funkcje nowych smartfonów Apple.

Tworzenie nowych nawyków to wcale nie takie proste zadanie. Łatwo odłożyć je na bok. I mogłoby się wydawać, że telefon komórkowy to urządzenie, które może jedynie być dodatkową przeszkodą w kreowaniu lepszej dziennej rutyny oraz zdrowszych przyzwyczajeń. A tu niespodzianka — okazuje się, że iPhone to narzędzie, które nie tylko Ci to ułatwi, ale i umożliwi Ci znacznie szybciej osiągnąć cel. A to wszystko, dzięki jego dodatkowym funkcjom. Czyli prócz zaawansowanych opcji, jak choćby ładowanie bezprzewodowe, czytnik linii papilarnych, czy też genialna rozdzielczość aparatu tylnego i przedniego, kupując smartfon Apple na https://lantre.pl/ zyskujesz także możliwość kreowania lepszej wersji siebie! Zobacz, które funkcje Ci w tym pomogą.

Telefony iPhone — w trosce o zdrowy i spokojny sen

Dobrej jakości sen to podstawa zdrowia, dobrego samopoczucia i produktywności. Nawet największa motywacja nie pomoże, jeśli notorycznie nie będziesz się wysypiać. W takiej sytuacji prędzej czy później organizm się zbuntuje. A tego przecież nie chcesz!

Wokół snu pojawia się wiele problemów. Kłopoty z zaśnięciem, dotrzymaniem regularnej pory snu, czy też ilości przespanych godzin to tylko niektóre z nich. Dużą przeszkodą dla uzyskania wysokiej jakości wypoczynku nocnego są też powiadomienia. Przyznaj, ile razy w nocy obudziła Cię wiadomość na komunikatorze, informacja o polubieniu Twojego zdjęcia, newsletter, czy inna informacja wyskakująca na ekranie? Na pewno było tego całkiem sporo.

iPhone z systemem iOS 14 jest jednak wyposażony w tryb ”SEN”, dzięki któremu już nigdy tego nie doświadczysz. Funkcja ta pozwala na wyciszenie dźwięków oraz wygaszenie ekranu i na pełną relaksację przed snem. Umożliwia przy tym czytanie, słuchanie muzyki i podcastów. Dzięki niej możesz w końcu zacząć kłaść się wcześniej i oduczyć scrollowania ekranu przed snem.

Kontroluj swój czas przed ekranem z iPhone!

W dzisiejszych czasach, jednym z nawyków, jakiego chęć budowy deklaruje większość osób, jest ograniczenie przeglądania social mediów. Czy Ty także wściekasz się na siebie, bo nieustannie zamiast za ulubioną książkę, sięgasz po telefon, by sprawdzić, co się dzieje na Instagramie? A może chcesz zacząć rozwijać nowe hobby, ale wciąż wydaje Ci się, że masz za mało czasu? W takim razie iPhone jest idealny dla Ciebie! Wszystkie smartfony Apple posiadają bowiem funkcję ”Czas przed ekranem”. Dzięki niej możesz nie tylko sprawdzać i kontrolować to, jak dużo czasu spędzasz na przeglądaniu poszczególnych aplikacjach, ale także ustalić na nie limity.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *