Kobieta uczy się języka angielskiego na kursie

Masz problem, by mówić po angielsku? Boisz się odezwać? Zobacz, angielskie ćwiczenia, które pomogą Ci się porozumieć

Artykuł partnera.

Brak umiejętności w porozumiewaniu się po angielsku spędza Ci sen z powiek? Przygotowujesz się do wyjazdu zagranicznego lub potrzebujesz znać angielski w pracy, a mimo to wciąż nie czynisz postępów? Znajomość angielskiego jest w zasięgu Twojej ręki, co więcej – jesteś w stanie nauczyć się języka w przyjemny sposób. Poznaj skuteczną metodę nauki angielskiego, dowiedz się, dlaczego wcześniej nie udawało Ci się rozwijać językowo i poznaj praktyczne ćwiczenia angielskiego.

Angielski ćwiczenia online – zacznij mówić po angielsku

  • Dowiedz się, jakie są powody problemów z mówieniem po angielsku
  • Poznaj metodę nauki angielskiego, która działa!
  • Odkryj praktyczne ćwiczenia angielskie

Problemy z mówieniem po angielsku – co jest ich powodem?

Język angielski otacza wszystkich z każdej strony. Angielskie piosenki w radiu i telewizji, filmy z napisami i angielskim lektorem, anglicyzmy w języku potocznym, czy w języku w pracy. Można mieć wrażenie, że znajomość języka angielskiego to powszechna umiejętność, którą nabył już każdy. Prawda jest jednak taka, że wiele osób ma wciąż problem z mówieniem po angielsku, nawet jeśli języka uczy się od lat.

Osoby, które miały już wiele podejść do nauki języka, często narzekają na to, że wciąż w głowie układają polskie zdania i próbują je tłumaczyć słowo w słowo lub mimo że kogoś rozumieją, nie potrafią poprawnie tej osobie odpowiedzieć. Popularnym pojęciem jest też sformułowanie „blokada językowa” opisujące stan, w którym mimo chęci, trudno jest odezwać się po angielsku.

Problem wynika z tego, że nawet jeśli uczęszczasz na kurs językowy, to wiele zajęć prowadzonych w standardowym trybie opiera się na rozwijaniu znajomości słownictwa oraz gramatyki. Mówienie i słuchanie staje się jednymi z filarów, a nie podstawą nauki. Przyrównując tę sytuację do języka ojczystego – dzieci poznają go bez znajomości liter i możliwości ich zapisania, a mimo to osiągają biegłość w mówieniu. Żeby więc mówić po angielsku, po prostu trzeba mówić, i to na głos! Ot i cały sekret blokady językowej oraz trudności w wyrażaniu swoich myśli w obcym języku.

Jak nauczyć się skutecznie mówić po angielsku?

Czy zatem jest możliwe uczęszczanie na kurs językowy, który nauczy skutecznie mówić po angielsku? Owszem – ten kurs nazywa się Aktywny Angielski i został opracowany przez Szybka Nauka Pro. Kurs Aktywny Angielski stworzony przez Szybka Nauka Pro to jedyna metoda, która pozwala płynnie komunikować się po angielsku zaledwie po 100 godzinach samodzielnego treningu.

Jak to możliwe? Aktywny Angielski opiera się na prostych, ale i skutecznych zasadach. Twórcy metody, zespół Szybka Nauka Pro, opracowali trzy krótkie filary pozwalające rozwinąć umiejętności językowe.

Po pierwsze, to 1000 najważniejszych słów, które znajdziesz wśród materiałów do nauki. Ten zasób słownictwa pomoże Ci zrozumieć 82% konwersacji oraz 75% tekstów pisanych. To również zwroty najczęściej używane przez Anglików.

Po drugie, 6 najważniejszych czasów gramatycznych. Nie potrzebujesz znać ich wszystkich, by poprawnie się komunikować. Wystarczy Ci zaledwie 6 czasów angielskich, by porozumiewać się komunikatywnie i poprawnie. Te czasy pojawiają się zresztą w 99% konwersacji po angielsku. Co więcej, gramatyki będziesz uczyć się na tyle w przystępny sposób, że nie zauważysz, kiedy zasady staną się dla Ciebie oczywiste.

I po trzecie, kurs opiera się w 100% na mówieniu i słuchaniu. Możesz zapomnieć o podręcznikach, zeszytach ćwiczeń, rozbudowanych listach słówek i ćwiczeniach gramatycznych. Od początku do końca treningu będziesz skupiać się wyłącznie na mówieniu i słuchaniu po angielsku. I szybko zauważysz tego efekty!

Ćwiczenia online z angielskiego – praktyczne wsparcie w nauce języka

Jak wyglądają zatem praktyczne ćwiczenia, które pozwolą Ci rozwijać się językowo? Angielski ćwiczenia online to praktyczny trening mówienia, dzięki któremu ułożysz samodzielnie zdanie, wymówisz je na głos i zrozumiesz, co właśnie udało Ci się powiedzieć. Angielski ćwiczenia online to zatem skuteczna metoda na poznanie języka i opanowanie go bez potrzeby nauki na pamięć słówek, regułek i zasad. Co więcej, angielski ćwiczenia online to metoda, którą możesz praktykować w zaciszu własnego domu – założyć słuchawki, odciąć się od codzienności i zanurzyć się całkowicie w języku! Świat angielskich zwrotów jest dostępny na wyciągnięcie ręki dla każdego, niezależnie od poziomu znajomości języka. Sięgnij po skuteczne metody i rozwiń swoje umiejętności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *