Kobieta po kursie fotograficznym robi zdjęcia

Kursy artystyczne : fotograficzne, florystyczne … nie tylko dla hobbystów

Artykuł partnera.

Na kursach fotografii cyfrowej , plenerowej lub portretowej nauczysz się jak profesjonalnie robić zdjęcia w każdych warunkach. Przygotujesz się w ten sposób do pracy w zakładzie fotograficznym, lub po prostu nauczysz się utrwalać najpiękniejsze chwile w życiu. Kto nie chce mieć świetnego zdjęcia z wakacji czy z przygody życia ? Jak dobrać oświetlenie, jak ustalić się do zdjęcia, jakie warunki są odpowiednie, jakie są zasady działania różnych funkcji aparatu fotograficznego – to i wiele innych zagadnień zostaje poruszonych na szkoleniach w firmie szkoleniowej AS Edukacja. Dla osób początkujących świetnie sprawdzi się kurs fotografii cyfrowej , dla bardziej zaawansowanych – można iść krok dalej i nauczyć się wykonywać zdjęcia portretowe i/ lub w plenerze.

Florystyka to branża dla prawdziwych artystów

Tu liczą się przede wszystkim umiejętności oraz zmysł artystyczny. Kurs „Kompozycje kwiatowe” pozwoli poznać podstawowe techniki pracy z materiałem florystycznym, jest też spora dawka teorii. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z przemysłem ślubnym to należy wybrać kurs florystyki ślubnej, który skupia się na tworzeniu wiązek i kompozycji ślubnych, które zachwycą zarówno państwa młodych jak i gości weselnych. Dekoracje na stół, samochód to również znajdziesz na tym szkoleniu.

Florystyka pogrzebowa to bardzo szybko rozwijająca się branża. Wykonanie wiązanki pogrzebowej, która przetrwa warunki pogodowe, nieraz trudne, to prawdziwa sztuka.

Dekoracje towarzyszą nam na co dzień w życiu rodzinnym jak i w pracy. Sztuka tworzenia dekoracji wymaga sporego nakładu czasu i pracy. Można puścić wodze fantazji i wykorzystać kreatywność. Szkolenie zapozna Cię z zasadami tworzenia dekoracji na różne okazje i różnymi materiałami, technikami. Nawet jeśli chcesz tylko wykonać dekoracje tematyczne do własnego domu przyda Ci się umiejętność doboru odpowiednich materiałów do ich tworzenia.

Na kursy florystyczne i fotograficzne może się zapisać każdy zainteresowany, wszystkie materiały na zajęcia zapewnia firma szkoleniowa. Wykorzystaj czas na zrobienie czegoś dla siebie. Na pewno możesz liczyć też na dobre rady od trenerów prowadzących, którzy branże znają na wylot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *