Mężczyzna kontroluje swoją mase ciała mieżąc się

Jak stosować Calominal duo?

Artykuł sponsorowany.

Calominal duo jest wyrobem medycznym wspomagającym leczenie nadwagi, a także pomagającym kontrolować masę ciała. Dzięki szerokim właściwościom produkt znacząco ogranicza wchłanianie lipidów oraz węglowodanów pochodzących z pożywienia. Co więcej, składniki wyrobu medycznego posiadają zdolność skutecznego wiązania tłuszczy i węglowodanów, które odpowiadają za wzrost masy ciała. Tym samym dzięki regularnemu przyjmowaniu Calominal duo ogranicza się wzrost masy ciała.

Czym jest Calominal duo?

Calominal duo w aptece online dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Produkt ten pomaga skutecznie kontrolować masę ciała, nie dopuszczając do nadmiernego wchłaniania tłuszczu oraz węglowodanów z pożywienia. Calominal duo posiada dodatkową funkcję, jaką jest ograniczenie wchłaniania niekorzystnego cholesterolu. Poprawia się zatem stan zdrowia organizmu. Dodatkowo Calominal duo powoduje uczucie sytości, a także wpływa pozytywnie na obniżenie masy ciała. Jednak wraz ze stosowaniem tego typu wyrobu medycznego zaleca się zwiększenie aktywności fizycznej oraz wdrażanie zdrowego odżywiania. Istotne jest również, aby w czasie stosowania Calominal duo spożywać przynajmniej jeden posiłek zawierający wysokowartościowe tłuszcze i oleje. Dzięki czemu pokrywa się zapotrzebowanie organizmu na witaminy D, K, E. Konieczne jest także picie dużej ilości płynów.

Sposób stosowania Calominal duo

Calominal duo jest proszkiem do sporządzenia zawiesiny. Wzbogacony został o witaminę A. Dlatego podczas jego stosowania nie należy przyjmować innych preparatów, które zawierają witaminę A. Do opakowania dołączona jest łyżeczka miarowa umożliwiające dokładne odmierzanie dawki. Odmierzona ilość rozpuszcza się w 250 ml wody. Sporządzoną substancje należy wypić zaraz po przygotowaniu. Dawki dobierane są zależności od oczekiwanych efektów. Dlatego w przypadku, kiedy Calominal duo ma redukować masę ciała, wówczas należy przyjmować dwie dawki, czyli 2 razy dziennie. Z kolei jeśli Calominal duo ma pomóc w kontroli masy ciała, wówczas wystarczy jedna dawka przyjmowana dwa razy dziennie. Kluczowe jest jednak, aby wyrób spożywany był podczas głównego posiłku.

Przeciwwskazania do stosowania Calominal duo

Calominal duo nie powinien być stosowany u dzieci i młodzieży. Nie należy wykorzystywać go również w przypadku uczulenia na:

  • ryby,
  • skorupiaki,
  • mięczaki.

Przeciwwskazaniem może być również zbyt niska masa ciała. Dlatego produktu nie stosuje się u osób, u których BMI wynosi poniżej 18,5. Nie zaleca się stosowania Calominal duo podczas:

  • chorób zapalnych układu pokarmowego,
  • niestrawności,
  • polipów jelita,
  • objawów niedrożności jelit,
  • po operacji zmniejszenia żołądka.

Wskazania do przyjmowania Calominal duo

Calominal duo przyjmuje się w celu zmniejszenia kaloryczności posiłków. Wyrób medyczny pomaga kontrolować masę ciała oraz wspomaga leczenie nadwagi. Ogranicza wchłanianie lipidów, a także węglowodanów z pożywienia. Dlatego produkt dedykowany jest osobom, które pragną kontrolować swoją masę ciała, wspomagać proces odchudzania lub wyszczuplić sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *