mężczyzna daje prezent kobiecie

Jak oryginalnie zapakować niespodzianki i alkohol na prezent?

Przy wyborze idealnego prezentu liczy się nie tylko to, co jest w środku, lecz także samo opakowanie. Wiele osób decyduje się na to, aby przy pomocy oryginalnego pudełka stworzyć niezapomniany upominek, prezentujący się doskonale zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które mogą stać się doskonałą inspiracją do tego, jak kreatywnie zapakować prezent. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej!

Pudełko w pudełku

Jednym z najchętniej wybieranych pomysłów jest tak zwane „pudełko w pudełku”. Taki sposób pakowania nie wymaga szczególnych zdolności manualnych. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć lub kupić kilka pudełek w różnych rozmiarach. W najmniejszym z nich umieszczasz swoje prezenty na urodziny bliskiej osoby. Jeśli masz więcej czasu, każde z pudełek możesz owinąć w dekoracyjny papier lub wstążkę. Im więcej pudełek, tym większa zabawa zarówno dla gości, jak i niespodziewającego się niczego jubilata. Jeśli Twój prezent składa się z wielu elementów, możesz wykorzystać pudełka do tego, by zbudować z nich torcik. W każdej jego części wystarczy umieścić inną niespodziankę, by równie bardzo zaskoczyć osobę obdarowywaną.

Szalone konstrukcje prezentowe

Jeśli masz dużo czasu i lubisz robótki ręczne, to możesz stworzyć wyjątkową konstrukcję z zakupionych upominków. W tym wypadku szczególnie sprawdzi się alkohol na prezent — butelki możesz układać i sklejać tak, aby powstały oryginalne kształty. Jednymi z najchętniej wybieranych są torty z butelek wina lub szampana. Oprócz tego możesz też wykorzystać alkohol, który znajdziesz na https://podarujalkohol.pl, aby stworzyć mały samochód, czy też zabawną figurkę człowieka. Do jego wykonania mogą przydać się druciki, farby oraz folia aluminiowa, z której z łatwością uformujesz kapelusz lub rączki!

pakowanie prezentu

Estetyczne pudełko wspomnień

Jeśli chcesz zapakować prezent tak, aby stworzyć wspaniałą pamiątkę, postaw na estetyczne pudełko wspomnień! Aby je wykonać, koniecznie jest wydrukowanie wspólnych zdjęć, przygotowanie ozdobnej taśmy, kleju oraz farb i dodatków według uznania. Zwykły karton lub szare pudełko możesz zmienić w spersonalizowany upominek z prezentem niespodzianką w środku. Zanim zawiniesz je w ozdobny papier, naklej wasze ulubione zdjęcia, napisz życzenia lub ulubione cytaty z książek i filmów. Będzie to niesamowita niespodzianka, która bez wątpienia pokaże, jak wiele druga osoba dla Ciebie znaczy!

Skrzynka z prezentami

Wybierając się na eleganckie przyjęcie urodzinowe, często stawia się na ekskluzywne alkohole na prezent. Taki upominek bez wątpienia powinien być odpowiednio i estetycznie zapakowany. Ciekawym pomysłem jest zapakowanie upominku do specjalnie przygotowanej skrzyneczki lub koszyka. Przedmiot taki można ozdobić wstążką lub pomalować farbami, dzięki czemu stanie się on bardziej spersonalizowany i przede wszystkim, dopracowany. Jeżeli obawiasz się, czy sprostasz temu zadaniu, możesz zlecić je komuś innemu. Zajmują się tym między innymi kwiaciarnie, a także osoby prywatne specjalizujące się w różnego rodzaju rękodziele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *