Hulajnogi są również dostępne dla młodszych dzieci

Gry i zabawy na świeżym powietrzu

Pogoda za oknem jest coraz piękniejsza i z każdym dniem bardziej zachęca do spędzania większej ilości czasu na zewnątrz. Na długie, wiosenne spacery warto zabrać kilka zabawek, żeby umilić dziecku ten tę aktywność.

Zabawki do zabrania na spacer

Niewątpliwym punktem obowiązkowym wszystkich spacerów z dziećmi jest plac zabaw i piaskownica. Warto zatem zaopatrzyć się w zabawki w zabawki do piasku. Foremki, łopatka, grabki i oczywiście wiaderko to wspaniałe zabawki, które ułatwią robienie babek, budowanie zamków, torów dla samochodów, czy zabawę w ogrodnika (tu polecamy gotowy zestaw małego ogrodnika od Goki), jednak mogą zajmować naprawdę dużo miejsca. Aby zminimalizować ilość bagażu, polecamy silikonowe wiaderko marki Scrunch, które z łatwością można zwinąć i schować nawet w mniejszej torbie.

Kolejną propozycją zabawki do ogrodu z oferty EkoMaluch.pl, która ucieszy każde dziecko jest piłka. Bajecznie kolorowe piłki w kilku rozmiarach, z motywami jednorożców, rybek, wróżek, ale i straży pożarnej, czy układu słonecznego ma w swojej ofercie marka Crocodile Creek. Maluch może z radością turlać piłkę i uczyć się jej łapania, a starszak z jej pomocą rozegra z kolegami pasjonujący mecz.

Skoro jesteśmy przy rozgrywkach, nie sposób nie wspomnieć o grach dla dzieci na świeżym powietrzu. Od lat dziecięcym hitem jest angażująca nie tylko najmłodszych gra w rzucanie obręczy od Plan Toys. Kolejną klasyczną grą motoryczną, którą można zabrać ze sobą na spacer jest gra w rzutki od Goki. To bezpieczna, dostosowana do dzieci wersja zabawy z dawnych czasów – maluchy rzucają do tarczy piłeczkami pokrytymi rzepami.

Hulajnogi są świetnym sposobem na zabawę na zewnątrz

Starsze dziecko z żyłką odkrywcy z chęcią na spacer zabierze lornetkę marki Melissa and Doug, lub kieszonkowy kompas od Goki. Z pomocą tych narzędzi i pod czujnym okiem rodzica będzie odkrywał faunę i florę okolicznych parków oraz pozna podstawy geografii.

Dzieci z pewnością ucieszą się, gdy na spacer weźmiemy ze sobą skakankę, gumę do skakania, czy kolorową kredę. To proste zabawki, które dawały radość przed laty, ale i dziś umilą dzieciom czas na świeżym powietrzu.

Maluchy, które dopiero zaczynają chodzić na pewno ucieszą się z kolorowego towarzysza tych pierwszych wypraw – drewnianego psa lub krokodyla do ciągnięcia od Plan Toys. A może wybiorą ślicznego konika lub kotka na sznurku od Goki?

Na dalsze eskapady warto zabrać dziecku pojazd. Obudź w swoim maluchu małego rajdowca i podaruj mu hulajnogę. Boisz się, że to zabawka dla starszaków? Że maluch sobie nie poradzi? Nic bardziej mylnego! Hulajnogi MiniMicro oferują wiele modeli odpowiednich także dla najmłodszych. Hulajnogi Mini2go to świetne rozwiązanie dla mniejszych dzieci – już od 18 miesiąca życia! Dziecko bez problemu może jeździć na niej na siedząco i na stojąco. Nie bez znaczenia jest też spory pojemnik na skarby, które maluch będzie mógł ze sobą zabrać na wyprawę. A gdy dziecko się zmęczy, rodzic może mu dyskretnie pomóc, pchając go za pomocą drążka przymocowanego z tyłu hulajnogi. Co niezmiernie ważne, rączka hulajnogi jest regulowana, więc rośnie razem z dzieckiem – aż do piątego roku życia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *