Kobieta jest na depilacji laserowej nóg

Depilacja laserowa w Skyclinic we Wrocławiu – skuteczny sposób na niechciane owłosienie

Artykuł sponsorowany.

Zbędne owłosienie na ciele wygląda nieestetycznie i powoduje dyskomfort. Depilacja laserowa to doskonała alternatywa dla tradycyjnej golarki, wosku i depilatorów, ponieważ ten sposób usuwania włosów z różnych części ciała jest niezwykle skuteczny. W Skyclinic we Wrocławiu zabieg wykonują doświadczeni specjaliści przy użyciu nowoczesnego lasera diodowego. Procedura jest bezinwazyjna i całkowicie bezbolesna dla klienta. A kiedy warto zapisać się na depilację laserową i na czym dokładnie polega ta usługa?

Depilacja laserowa we Wrocławiu – kiedy warto z niej skorzystać?

Niechciane owłosienie to problem, z którym boryka się wiele kobiet i mężczyzn. Zamiast codziennego golenia pach, nóg czy rąk, można się zdecydować na depilację laserową. Jedna wizyta trwa ok. 30-45 minut, a efekty będą widoczne po niespełna dwóch tygodniach. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że zabieg ten jest bezpieczny również dla nastolatków. Jednak w przypadku osób niepełnoletnich konieczna będzie zgoda rodzica lub prawnego opiekuna. A kiedy warto skorzystać z depilacji laserowej? Dzięki tej metodzie kosmetolog usunie owłosienie z takich obszarów jak:

  • pachy
  • okolice bikini
  • klatka piersiowa
  • twarz
  • ręce
  • nogi
  • pośladki

Serię zabiegów można rozpocząć w dowolnie wybranym przez siebie okresie. Należy jedynie pamiętać, że bezpośrednio po depilacji skórę trzeba odpowiednio nawilżać i chronić przed promieniowaniem słonecznym. Laser może też spowodować drobne zaczerwienienia, dlatego nie zaleca się wykonywania zabiegu dzień przed ważnym przyjęciem lub wakacyjnym wyjazdem.

Jak się przygotować do depilacji laserowej w Skyclinic?

Skyclinic we Wrocławiu to nowoczesna placówka, która oferuje klientom wiele innowacyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jeśli chcesz się zapisać na depilację laserową, to możesz zadzwonić pod ogólnodostępny numer telefonu lub zarezerwować termin przez messengera. Na co najmniej 2 tygodnie przed wizytą klient powinien zrezygnować z opalania i musi też odstawić niektóre leki. W dniu zabiegu należy dokładnie ogolić fragment ciała, który ma zostać poddany depilacji, a jednocześnie nie powinno się stosować żadnych produktów kosmetycznych. Na pierwszym spotkaniu kosmetolog oceni stan naskórka klienta i poprosi go o wypełnienie ankiety dotyczącej ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Następnie specjalista wyjaśni, na czym krok po kroku polega cała procedura. Przed rozpoczęciem depilacji klient będzie mógł też skorzystać z bidetu i przybornika higienicznego, aby się odświeżyć.

Na czym polega depilacja laserowa?

Podczas depilacji laserowej wiązka lasera wnika głęboko w strukturę włosów, co prowadzi do ich trwałego uszkodzenia. W ten sposób można usunąć włosy wraz z cebulkami z dowolnej części ciała. Laser nie uszkadza okolicznych tkanek, a dzięki zastosowaniu chłodzącej głowicy szafirowej jego użycie jest całkowicie bezbolesne. W efekcie kosmetolog nie musi stosować środków znieczulających, a po zabiegu nakłada się specjalny krem łagodzący podrażnienia. Przed rozpoczęciem serii specjalista ocenia stan skóry klienta, aby dobrać odpowiednie parametry fluencji i długości fali. Do oczyszczonej i ogolonej skóry przykłada się głowicę lasera, która emituje fale o określonej częstotliwości. Długość zabiegu jest uzależniona od wielkości obszaru, jaki ma zostać poddany depilacji. Zwykle już 2-3 sesje wystarczą, aby uzyskać trwały i zachwycający efekt.

Jak długo utrzymuje się efekt depilacji laserowej?

Skuteczność depilacji laserowej jest uzależniona od wielu czynników. Jeśli chcesz całkowicie pozbyć się owłosienia, to musisz wykonać tyle zabiegów, ile zaleci Ci kosmetolog w odpowiednich odstępach czasowych. Okres między kolejnymi sesjami najczęściej wynosi około 6-10 tygodni. Dodatkowo to ważne, aby o skórę właściwie dbać i unikać długiej ekspozycji na słońce. Depilacja laserowa pozwala uzyskać efekty, które mogą się utrzymywać nawet przez 18 miesięcy. Po tym czasie warto powtórzyć zabieg, aby nie dopuścić do odbudowy struktury włosów. Na skuteczność zabiegu wpływ może mieć także typ urody, ilość melatoniny w organizmie i indywidualne predyspozycje danej osoby. Obecnie jest to najlepsza z dostępnych na rynku metod, dzięki której można się cieszyć gładką skórą przez długie miesiące.

Depilacja laserowa – zalety

Zabieg depilacji laserowej w klinice Skyclinic we Wrocławiu ma wiele zalet. W ten sposób możesz oszczędzić czas, który codziennie poświęcasz na usuwanie włosów z wybranych części ciała. Regularne golenie maszynką wysusza skórę i sprawia, że jest szorstka w dotyku, a na powierzchni skóry mogą pojawiać się nieprzyjemne podrażnienia. Tymczasem depilację laserową wykonuje się tylko kilka razy w roku, a efekt utrzymuje się przez wiele miesięcy. Po zabiegu skóra jest aksamitnie gładka i delikatna w dotyku. Przeprowadzenie całej serii pozwala na usunięcie 100% włosów nawet z trudno dostępnych miejsc. Brak owłosienia korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie i zwiększy Twoją pewność siebie.

Depilacja laserowa w Skyclinic we Wrocławiu – dlaczego warto?

Skyclinic to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. W klinice panują komfortowe warunki, a specjaliści zachowują pełną dyskrecję. Personel placówki jest doskonale przeszkolony, dzięki czemu świadczy usługi na najwyższym poziomie. W Skyclinic znajdziesz nowoczesne urządzenia, które są na bieżąco serwisowane. Kosmetolodzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, aby klienci mogli bez przeszkód korzystać z atrakcyjnych nowinek technologicznych. W tym miejscu możesz zapisać się nie tylko na depilację laserową, ale także na konsultację dermatologiczną lub na wybrane zabiegi medycyny estetycznej.

Depilacja laserowa to szybki sposób na usunięcie zbędnego owłosienia. Ten zabieg sprawi, że znacząco poprawi się jakość Twojego życia. Czas, który zaoszczędzisz, możesz przeznaczyć na inne zabiegi pielęgnacyjne lub drobne przyjemności. Wybierając ofertę Skyclinic, zyskasz pewność, że zabieg będzie bezpieczny, bezbolesny i w krótkim czasie przyniesie oczekiwane rezultaty. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *