Postacie z Harrego Pottera zrobione z lego

3 kolekcje LEGO® dla miłośników fantasy

Jeśli należysz do wielbicieli fantastyki, z pewnością dobrze znasz wszystkie magiczne uniwersa, obecne w popkulturze. Jako fan tych niesamowitych światów, wiesz też doskonale, że możesz obcować z nimi zarówno poprzez książki, filmy czy gry, jak i poprzez różnego rodzaju gadżety czy zabawki. Świetny tego przykład stanowią zestawy klocków LEGO®. Zobacz, które fantasy doczekały się własnych kolekcji!

LEGO® Harry Potter

Świat Harry’ego Pottera to obecnie chyba najpopularniejsze uniwersum fantasy. Wszystko zaczęło się od książek w latach 90., które dodatkowo rozsławiły filmy w kolejnej dekadzie. Nie trzeba było długo czekać, aby zasypały nas gry, figurki, akcesoria i wiele innych produktów z wizerunkami naszych ulubionych bohaterów. Szybko przyszła również pora na zestawy LEGO® Harry Potter. Dzięki nim każdy może zbudować własny zamek Hogwart wraz z otaczającymi go lokacjami charakterystycznymi dla przygód Młodego Czarodzieja. Jeśli lubisz świat wykreowany przez J. K. Rowling, cała ta kolekcja dostarczy Ci mnóstwo frajdy!

LEGO® Władca Pierścieni

Oryginalnie uniwersum to było przeznaczone raczej dla starszego odbiorcy – zarówno w kwestii książek J. R. R. Tolkiena, jak i filmowej trylogii Petera Jacksona. Gry wideo oraz zabawki – a zwłaszcza zestawy LEGO® Władca Pierścieni – zmieniły to jednak i zdecydowanie przybliżyły Śródziemie najmłodszym. Teraz możesz więc odtworzyć najważniejsze dla fabuły lokacje i wraz z ulubionymi bohaterami wybrać się na wyprawę do Mordoru. Ten świat jest jednak tak bogaty, że z przyjemnością będziesz tworzyć własne historie i dostosowywać go do swojej wyobraźni.

LEGO® Piraci z Karaibów

Disneyowscy Piraci z Karaibów to świat powstały na bazie morskich legend, pełen magii i klątw. Bez wątpienia uniwersum to wyróżnia się na tle fabuł o czarodziejach, elfach i rycerzach. Tutaj liczy się niezawodna łajba i mapa prowadząca do skarbu. Z zestawami LEGO® Piraci z Karaibów możesz towarzyszyć ulubionym bohaterom w ich oryginalnych przygodach, a także tworzyć własne, niezliczone scenariusze. Porzuć życie szczura lądowego i daj się ponieść szaleństwu pirackiego świata!

Powyższe kolekcje LEGO® z pewnością dadzą dużo radości każdemu, kto chętnie śledził rozwój najpopularniejszych obecnie fantastycznych uniwersów. To rewelacyjna okazja na powrót do ulubionych postaci, zgłębienie ich światów i przeżywanie ich przygód, nawet jeśli wszystkie znasz już na pamięć. Zobacz, jakie zestawy z tych serii czekają na Ciebie w ofercie sklepu salonklocków.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *