Metody na poprawę nastroju cz.4

Przyszły mi do głowy kolejne metody na poprawę nastroju, z którymi wprost muszę Cię zapoznać. Pamiętaj proszę, że nie wszystkie muszą działać w Twoim wypadku, jednak to jest już w Twojej kwestii, aby je wszystkie wypróbować.

Wyraz twarzy mówi o naszym nastroju bardzo dużo. Patrząc na czyjąś twarz, możemy bez problemu odczytać jaki ktoś ma w danej chwili humor. Jest to zapisane w naszą naturę. Warto wykorzystać to w swoich celach. Wystarczy, że zaczniesz się uśmiechać jak najczęściej. Rozluźniaj mięśnie twarzy, pamiętając o tym kiedy to tylko możliwe.

Sport jest znanym od wieków sposobem na poprawę humoru. Podczas ruchu wydzielany jest hormon szczęścia czyli endorfiny. Sprawdź to już teraz. Wstań i zacznij wykonywać swoje ulubione ćwiczenie przez dziesięć minut. Poczułeś się lepiej? To właśnie endorfiny w Twoim organizmie zaczęły działać. Wspomniane wcześniej dziesięć minut sportu powinno działać na nas pozytywnie nawet przez dwie godziny.

 

2 thoughts on “Metody na poprawę nastroju cz.4

  1. Nie zgodze się, że można rozpoznać czyjś humor po jego minie. Mam znajomego, który ma minę jakby chciał kogoś zabić, nawet jak się śmieje. Nie wiem jak on to robi, ale wszyscy są pod wrażeniem. Daleko nie trzeba szukać przykładów, znacie Stivena Sigana? Ten to dopiero ma mimikę. Widziałam nawet kiedyś demota z nim w roli głównej gdzie przedstawiał emocje, a na każdym zdjęciu była ta samaa mina. Epickie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge