Ciężka droga do szczęścia

Tak jak już wspominałem, droga do szczęścia jest trudna i wyboista. Możliwe, że próbowałeś już kilka, lub nawet kilkanaście sposobów, jednak dalej czujesz jakbyś stał w miejscu. Możesz poczuć rozczarowanie takim stanem rzeczy.

Pora, abyś zapamiętał coś raz na zawsze. Nie istnieje uniwersalny sposób na zdobycie szczęścia. Nie może on istnieć z jednego prostego powodu, a mianowicie, każdy z nas ma inną definicje szczęścia, więc każdy musi podążać inną drogą. Dodatkowo, nie wszystko zależy od nas prawda? W związku z tym, nie na wszystko mamy bezpośredni wpływ.

Pozwól, że powtórzę. Droga do szczęścia nie jest prosta. Podążanie tą drogą, można porównać do każdej innej umiejętności. Możemy ją ćwiczyć, rozwijać i w końcu stać się w niej perfekcjonistami. Perfekcjonista w osiąganiu szczęścia. Pięknie to brzmi, prawda?

Nie wiem czy wiesz, ale istnieje teoria, że aby stać się perfekcjonistą w jakiejkolwiek dziedzinie, potrzebujemy poświęcić dziesięć tysięcy godzin ćwiczeń. Może przeraża Cię ta liczba, ale przynajmniej wiesz dlaczego do tej pory spotykałeś na swojej drodze niepowodzenia. Zacznijmy więc pracę nad sobą jak najszybciej!

1 thought on “Ciężka droga do szczęścia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge